O nás

Jsme česká společnost sídlící v Havířově, která se zabývá prodejem doplňků stravy, a to zejména kolagenu. Zároveň jsme jediný oficiální distributor produktů s originální recepturou světoznámé společnosti ORIN Slovakia s.r.o. na českém trhu.

Náš příběh se píše už od roku 2018, kdy jsme tuto společnost založili s kolegyní Renatou, ale samotný příběh se píše už mnohem déle. To konkrétně už od roku 2011, kdy jsem já, Milena, žila ještě na Slovensku a stála u zrodu produktů této značky pod jejím slovenským distributorem Mojkolagen, kde jsem pracovala.

Obě od té doby kolagen aktivně užíváme a každý den si uvědomujeme, za co vše jsme mu po těch letech vděčné. Proto jsem se rozhodla po návratu do České republiky rozšířit povědomí o těchto produktech i zde. Nebudu Vám lhát, nebyla to jednoduchá cesta, prošli jsme si mnoha strastmi i pády, ať už se jednalo o e-shopové řešení, které jsme znovu měnili i v roce 2021, následně v roce 2023. Také obsluhování sociálních sítí, nebo třeba řešení způsobů propagace společnosti. Tady máme skvělé kolegy, obětavého Jirku a Marka.

Naše víra v produkty je ale natolik silná, že jsme se nikdy nerozhodli to ukončit, a jak se říká, hodit rukavici do ringu. Po krkolomné cestě jsem měla štěstí a narazila na úžasné lidi, se kterými dnes tvoříme celý tým Miregen s.r.o. a se kterým jsme připraveni Vám pomoci s výběrem toho správného produktu pro Vás a odhodláni Vám zodpovědět všechny Vaše případné dotazy.

Celý náš tým tvoří pracující lidé ve svém stálém zaměstnání, a to včetně mě, a Miregenu se věnujeme v našem volném čase. Vpřed nás pohání právě víra v produkty a vzájemná důvěra v každého člena týmu. Jsme rádi za každou objednávku, kterou u nás dokončíte, a za to, že jste se rozhodli na tuto úžasnou cestu vykročit s námi. Díky Vám víme, že všechno naše úsilí má smysl.

Za celý tým Miregen s.r.o. Vám děkujeme!